AVSI Polska uczestnikiem Praskich Targów Pracy w Warszawie!

Z ogromną radością informujemy, iż AVSI Polska uczestniczyła w Praskich Targach Pracy, zorganizowanych przez OSP – Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe.

Tegoroczne targi odbyły się 12 lipca w Terminalu Kultury Gocław w Warszawie.

Na zwiedzających czekało ponad 40 Wystawców z różnych branż, w tym AVSI Polska – z własnym stoiskiem.

Oprócz warsztatów, konsultacji z doradcami i rozmów z pracodawcami, odbyły się również niezwykle inspirujące panele dyskusyjne z ekspertami, jak np. panel #Praca – zawody świata wirtualnego.

Podczas targów AVSI Polska promowała głównie najnowszy Projekt: „Odpowiedź AVSI na kryzys w Ukrainie” – Promocja integracji poprzez zatrudnienie uchodźców z Ukrainy w Polsce.

Celem ogólnym projektu jest wspieranie integracji kobiet i dzieci będących uchodźcami w polskiej tkance społecznej, ekonomicznej i edukacyjnej.

Celem szczegółowym projektu jest zwiększenie poziomu zatrudnienia i szans na zatrudnienie 150 uchodźczyń oraz integracja społeczno-edukacyjna 50 niepełnoletnich pod ich opieką (dzieci i niepełnoletni, nad którymi sprawują pieczę).

Spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród Firm – Wystawców jak i uchodźców pochodzenia ukraińskiego, poszukujących pracy.

Do zobaczenia w przyszłym roku!