• Tab 1
  • Tab 2

Co i kiedy?

Track and analyze your emailOferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu marketingu, pozyskiwania środków unijnych, sprzedaży i zagadnień biznesowych oraz indywidualne doradztwo zawodowe. Szkolenia odbywać się będą w systemie weekendowym: 2 x 7h. Wszystkim uczestnikom zapewniamy wyżywienie oraz materiały szkoleniowe, a osobom spoza Warszawy nocleg. Szkolenia rozpoczęły się w maju i będą trwały do końca grudnia 2011 roku.

Dla kogo?

Manage lists and subscribersUdział w szkoleniach mogą wziąć wszyscy pracownicy mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego. Chcemy wspierać grupy pracowników, którzy mają najtrudniejszą sytuację zawodową, w związku z tym w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby, które ukończyły 45 lat lub nie ukończyły 25 roku życia, osoby z terenów wiejskich oraz osoby niepełnosprawne.

Jak?

Quick & Easy deploymentTo proste! Cała procedura aplikacyjna nie zajmie Ci więcej niż 10 minut. Wystarczy wypełnić i przesłać nam formularz zgłoszeniowy dostępny pod poniższym linkiem. Nasz zespół przeanalizuje otrzymane zgłoszenia i skontaktuje się z Tobą. Nie zwlekaj, aplikuj już teraz! Ilość miejsc jest ograniczona.


News

NSP_ERROR

Skontaktuj się z nami:

+48 510 810 643

pociag2@avsipolska.org


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt służy wzmacnianiu kompetencji sektora MMŚP, dbając o rozwijanie w równym stopniu umiejętności kobiet i mężczyzn pracujących w małych i średnich firmach.